Hakkımızda

www.kapi-giydirme.com sitemiz üzerinden okullarımıza özel Kapı Giydirme, Kapı İsimlikleri, Eğitim Setleri, Duvar Giydirme, Cam Giydirme, Eğitim Sokakları, Afiş, Poster, Merdiven Basamakları gibi ürünlerin tasarımını, imalatını, montajını uygun fiyat ve kaliteli malzemelerle en kısa sürede sağlamaktadır.

Kapı giydirme oldukça basit bir işlemdir, sitemize yüklediğimiz uygulama videosu sayesinde hiç zorlanmadan kapılarınızı giydirebilirsiniz.

Kapı giydirme folyolarımızı ORACAL markası kullanarak üretiyoruz. Baskı kalitesi olarak ise, en üst seviye renk canlılığı ve net görseller üretmek için, dünyaca ünlü EPSON DX7 marka baskı makineleri kullanıyoruz.

Okul kapıları asansör kapıları, ofis kapıları, salon kapıları, mutfak kapıları, çalışma odası kapıları, çocuk odası kapıları, mutfak kapıları, tuvalet kapıları, cafe kapıları gibi günlük yaşam alanlarında kullandığımız sürekli kullanılmasından dolayı yıpranan ya da modeli eskimiş kapıların üzerine, iç mekân baskı kalitesindeki görsellerin, kendinden yapışkanlı folyoya basılarak yapıştırılıp, yenilenmesini sağlayabileceğiniz en doğru adres www.kapi-giydirme.com 

 

Kapılarınız Renklensin